امروز سه شنبه 28 اسفند 1397
korrepair.cloob24.com
0

در هنگام نصب هر وسیله ی برقی لازم است که نهایت دقت خود را به کار ببرید تا مطابق با استاندارد هایی که برای هر دستگاه تعیین شده است عمل نمایید. در صورتی که دارای اطلاعات و مهارت کافی برای انجام این کار نیستید توصیه می کنیم تا از خدمات پس از فروش کالا استفاده نمایید و یا با یکی از تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس حاصل نمایید. پس از تماس شما یکی از کارشناسان فنی به محل اعلام شده از سوی شما اعزام می شود تا برای نصب کولر گازی راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد. در صورتی که دستگاه دارای کارت گارانتی باشد ارائه این خدمات توسط نمایندگی مجاز، به صورت رایگان خواهد بود.

- به محل نصب کولر گازی دقت نمایید، زیرا نباید در محفظه ی بسته قرار گیرد. اگر دستگاه درون یک محفظه بسته قرار گیرد هوای خروجی از آن مستقیما به درون آن برگشت داده خواهد شد و در عملکرد صحیح آن اختلال ایجاد می کند و راندمان دستگاه کاهش می یابد.

- نصب کولر گازی را در جایی که دسترسی به آن دشوار است انجام ندهید، زیرا در صورت نیاز به بررسی، سرویس و تعمیرات بعدی نمی توان به راحتی به آن دسترسی پیدا کرد.

- اگر در یک محیط چند کولر را در نزدیک یکدیگر می خواهید نصب کنید، زاویه آن ها باید به گونه ای باشد که هوای خروجی از یکی به محفظه ورودی دیگری وارد نشود؛ زیرا هوای گرم خارج شده از دستگاه کناری می تواند کارایی دستگاه دیگر را کاهش دهد.

- برای کاهش مصرف برق، نصب کولر گازی را در قسمتی انجام دهید که سایه است و در مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار ندارد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال نظر